Jak na registrace

Registrací se dostanete do naší castingové databáze, kterou s použitím různých vyhledávacích filtrů používáme při předvýběru odpovídajících adeptů do všech castingů. Proto potřebujeme co nejpodrobněji vyplněný dotazník a také registrační fotky, které děláme sami podle jednotného systému. Je tedy nutné se k registraci dostavit osobně – pracujeme s živými lidmi a nemůžeme si dovolit nabízet našim klientům lidi, které jsme nikdy neviděli, prostřednictvím fotek, o nichž nic nevíme.Ve výjimečných případech se můžeme dohodnout na individuálním termínu registrace. Vyplnění registračního dotazníku nemá povahu smlouvy nebo obdobného závazku – zastupujeme Vás pouze v konkrétních zakázkách, které naším prostřednictvím získáte a na ty s Vámi uzavřeme smlouvu. Registrační poplatek ve výši symbolických 100,- Kč vybíráme od všech zájemců.

Registrační fotografie Vás budou reprezentovat – i když jsou civilní, je ve Vašem zájmu vypadat na nich co nejlépe. Často se stává, že si klienti před castingem vyžádají registrační fotky a na jejich základě pak vybírají vhodné adepty na casting nebo rovnou callback. V té chvíli je už zásadní, jak se kdo na registraci připravil – podle toho šanci dostane, nebo naopak ne. Když na Vás shledáme nějaké detaily pozoruhodnými (oči, vlasy, úsměv, zuby, nohy atd), vyfotíme si je i zvlášť – nikdy nevíme, kdy se to bude hodit.

Dámy obecně – nemusíte mít velkou večerní, ale v kapsáčích, teniskách, s lesknoucím se obličejem a mastnými vlasy nikoho nezaujmete! Kdo si nedá čas a práci s prezentací sebe sama, ať se raději věnuje činnosti, kde vzhled není důležitý.

Modelky – vypadejte jako modelky a ne jako utahané školačky! Můžete sice mít book plný úžasných fotografií a i když si je k vašemu záznamu v databázi přiřadíme, ve většině případů se k našim klientům z reklamní branže vůbec nedostanou, protože na základě fotek s nejasnou mírou retuše si většinou nikdo nikoho do reklamy nevybere.

Herečky – nikdo Vás nebude podezírat z nulového talentu, když budete atraktivní! I Vám se vyplatí vypadat na registračních fotkách dobře a ne jako při odskoku od plotny. Především zahraniční klienti často žádají herečky, ale dobře vypadající – a hadrnicky uměleckou image tím na mysli nemají.

Pánové – nemusíte mít rovnou oblek, ale také se podívejte do zrcadla, než vyrazíte na registraci. Pokud máte místo upravených vousů, které jsou součástí Vaši image, zanedbané strniště, které doplníte tepláky, sandály s ponožkami a vytahaným svetrem, je lepší nechodit vůbec.

ZPĚT